EU

O nas

MC DIAM to wyspecjalizowana firma zajmująca się dostawami maszyn, urządzeń technologicznych, narzędzi
diamentowych i ściernych, produktów chemicznych i innych środków produkcji dla małych i wielkich przedsiębiorstw działających w takich branżach jak: przetwórstwo szkła, wydobycie i obróbka kamienia naturalnego, produkcja płytek ceramicznych, obróbka metalu narzędziami diamentowymi, technika narzędzi diamentowych w budownictwie.

Kierujemy się zasadą wybierania jako naszych dostawców najlepszych producentów w danej dziedzinie; są to najczęściej światowi liderzy, oferujący najnowsze rozwiązania technologiczne, produkty o najwyższej, sprawdzonej jakości.
Ambicją naszą jest promowanie nowoczesnej technologii i wdrażanie jej na polskim rynku. Jesteśmy przedstawicielem handlowym ponad 30-tu firm z różnych krajów, oferujemy ich najnowocześniejsze rozwiązania, wiedzę i doświadczenie.

Oferujemy szeroki zakres usług:
- przygotowanie inwestycyjne, analizy techniczno - ekonomiczne
- import maszyn i urządzeń; montaż, instalacja, uruchomienie, szkolenie obsługi
- dostawy narzędzi diamentowych, narzędzi ściernych, śrutu i pił trakowych
- dostawy specjalnych produktów chemicznych i innych środków produkcji
- serwis narzędzi w siedzibie klienta
- serwis maszyn i urządzeń, naprawy, konserwacja
- szkolenia, sympozja, konferencje

Produkcja własna MC DIAM to narzędzia diamentowe, w szczególności segmenty i tarcze diamentowe w szerokim asortymencie, przeznaczone do obróbki kamienia naturalnego oraz szeroko rozumianego budownictwa. Produkcja zlokalizowana jest w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Sandomierzu. Zakład ten zajmuje się także produkcją urządzeń technologicznych i maszyn, ich remontami oraz modernizacją.
Gwarantujemy własny wykwalifikowany serwis maszyn, naprawy, konserwację oraz regenerację narzędzi diamentowych i serwis narzędzi w siedzibie klienta.
Działalność prowadzimy w siedzibie firmy w Warszawie i naszych Oddziałach: w Sandomierzu, Strzegomiu.
Dostawy narzędzi standardowych odbywają się ze składów zlokalizowanych w Oddziałach firmy w Sandomierzu i Strzegomiu. Wysyłki na bieżąco, odbiór własny lub przesyłki kurierskie realizowane w ciągu 1-2 dni. Większe ilości narzędzi (piły trakowe, śrut staliwny) dostarczamy bezpośrednio do siedziby klienta.

Swoją działalność spółka prowadzi aktywnie na terenie całego kraju. Ze swoimi klientami utrzymujemy stałe bezpośrednie kontakty. Pozwalają one na lepsze zrozumienie problemów, owocują wspólnym znajdywaniem rozwiązań, nawiązywaniem partnerskich stosunków.
Firma bierze aktywny udział we wszystkich ważniejszych targach branżowych w Polsce i za granicą.

Szukasz rozwiązań ? … mamy najlepsze !
Być TWOIM PARTNEREM to nasza dewiza.